?מתכוננת להנקה

nanobebe גאה להציג את הבקבוק הראשון בעולם המעוצב במיוחד לשמירה על הערכים התזונתיים של חלב אם

להשיג בכל סניפי

פיתוח ישראלי חדשני שכבש את אמריקה

"בקבוק ההאכלה הטוב ביותר לתינוקות יונקים"

"אחד מעשרת מוצרי התינוקות הטובים של השנה"

"בקבוק חדשני אשר חולל מהפכה בעולם ההנקה"

הכירי את nanobebe

בקבוק חלב אם

בקבוק חלב האם של nanobebe, המומלץ על ידי רופאי ילדים, הוא בקבוק האכלה הראשון בעולם אשר עוצב במיוחד כדי לשמור על הערכים התזונתיים של חלב אם. בקבוק nanobebe מחמם את החלב פי 2 מהר יותר מבקבוק הנקה רגיל ומאפשר להאכיל את התינוק מידית כשהוא רעב, ללא פגיעה בערכים התזונתיים יקרי הערך של החלב. העיצוב הייחודי מאפשר שילוב קל ונוח בין הנקה להאכלה מבקבוק.

ממציאים את ההאכלה מחדש

העיצוב הגיאומטרי מוגן הפטנט של בקבוק nanobebe משדרג את תהליך האכלת התינוק בחלב אם. החל מהשאיבה, דרך האחסון, החימום ועד ההאכלה בבקבוק, nanobebe מספק לילד חוויה השנייה רק להנקה עצמה.

חימום מהיר ואחיד

בקבוק nanobebe מחמם את חלב האם פי 2 מהר יותר מאשר בקבוקים מסורתיים, בטמפרטורה בטוחה, כדי לספק מידית את צרכי הרעב של התינוק. חימום מהיר ואחיד מגן על אובדן הערכים התזונתיים בחלב האם הנגרם על ידי חימום יתר. הודות לעיצובו הגיאומטרי המיוחד של בקבוק nanobebe אותה כמות של חלב מתפרסת על פני שטח פנים גדול יותר וכך החלב מתחמם מהר ובאופן אחיד.


קירור מהיר יותר

חיידקים בחלב מתרבים מהר יותר כאשר הם מאוחסנים בטמפרטורת החדר, לכן, לאחר השאיבה יש לקרר ולאחסן את החלב במהירות במקרר או במקפיא. קירור מהיר מפחית צמיחת חיידקים ושומר על הערכים התזונתיים והחיסוניים של החלב. בשל שטח הפנים הגדול של בקבוק 

nanobebe, החלב מתקרר פי 2 מהר יותר מהבקבוקים המסורתיים.

מפחית גזים

פטמת הבקבוק מצטיינת במערכת שסתומים מתקדמת °360 המפחיתה גזים, מקטינה את תופעת כאבי בטן (קוליק) ומאפשרת לתינוק להיות נינוח יותר.

מעבר טבעי מהנקה לבקבוק

המעבר מהנקה ישירה לבקבוק ובחזרה מעולם לא היה קל יותר. תינוקות נמשכים באופן אינסטינקטיבי לצורתו המוכרת של בקבוק nanobebe הדומה ביותר למבנה הטבעי של שד האם. עיצובו הגיאומטרי הייחודי מעודד את התינוקות לאחוז ולאכול מהבקבוק באופן עצמאי כבר מגיל מוקדם, תוך שליטה עצמית על זרימת החלב.

כל השלבים בבקבוק אחד

להאכיל

לקרר ולאחסן

*לשאוב

כולל מתאם למשאבות חלב סטנדרטיות*

לחמם

מוצרים משלימים מבית nanobebe

שקיות חלב אם להקפאה

הודות למבנה השטוח והדק במיוחד, שקיות חלב האם מתקררות במהירות באופן המפחית התרבות חיידקים ומפשירות במהירות ובצורה אחידה לשמירת הערכים התזונתיים

מעמד אחסון להקפאה

מגן על השקיות, חוסך מקום ומסייע להיגיינה. מבטיח הכנסה והוצאה מסודרת באופן ששקית החלב שאוחסנה ראשונה תצא ראשונה

מוצץ סיליקון פלקסי

פטמה עגולה, רכה במיוחד, במשקל קל ובעיצוב ארגונומי, לשמירה על התפתחות בריאה של פה התינוק

פטמות סיליקון

פטמות סליקון רכות במיוחד עם מערכת שסתומים  מתקדמת °360 להפחתת גזים. 4 מהירויות  זרימה  שונות לשלבי גיל שונים

מה אומרים המומחים

כאשר האימהות מחממות את חלב האם בדרך המסורתית, יש סיכוי טוב כי הן, שלא ביודעין, פוגעות בערכים התזונתיים החשובים המאפיינים את חלב האם. הבקבוקים של nanobebe תוכננו עם צורה קעורה המחלקת את חלב האם בצורה שוה בתוך הבקבוק ומאפשרת לו להתחמם במהירות בטמפרטורות בטוחות, תוך שמירה מלאה על הערכים התזונתיים.


—Rallie McAllister, MD, MPH

—Michelle Davis-Dash, MD

שלא כמו בקבוקי האכלה רגילים, הבקבוק של nanobebe הינו בעל צורה ארגונומית המדמה שד, אליה אמור התינוק להתחבר באופן אינסטינקטיבי. הצורה הקעורה תוכננה בהנדסה ביו רפואית, בשיתוף עם רופאי ילדים, במטרה לאפשר חימום מהיר ואחיד של חלב האם מבלי לפגוע בערכים התזונתיים ובמקביל לאפשר את סיפוק צרכי הרעב של התינוק באופן מיידי (צורך אשר התינוק התרגל אליו במהלך ההנקה הישירה משד האם).